Search
?
2019 - 2020 Skip's Entry created on Sat. Feb 1st at 11:31 am
 
A
2019 - 2020 Division “A” Skip's Entry - Draw 3
Mon
Feb 3
Thu
Feb 13
Thu
Feb 20
Thu
Feb 27
Thu
Mar 5
Wed
Mar 11
Thu
Mar 19
J. Bell
Team J. Bell in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v McCulloch
F
7:00 pm
v Rose
D
9:00 pm
v Kostin
C
9:00 pm
v Van Huyse
H
7:00 pm
v Harris
E
9:00 pm
v Crocker
G
7:00 pm
v Cook
A
M. Cook
Team M. Cook in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Kostin
E
7:00 pm
v Van Huyse
C
9:00 pm
v Harris
D
9:00 pm
v Crocker
F
7:00 pm
v Rose
H
9:00 pm
v McCulloch
F
7:00 pm
v Bell
A
C. Crocker
Team C. Crocker in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Van Huyse
H
7:00 pm
v Harris
B
9:00 pm
v Rose
A
9:00 pm
v Cook
F
7:00 pm
v McCulloch
G
9:00 pm
v Bell
G
7:00 pm
v Kostin
D
M. Harris
Team M. Harris in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Rose
G
7:00 pm
v Crocker
B
9:00 pm
v Cook
D
9:00 pm
v McCulloch
E
7:00 pm
v Bell
E
9:00 pm
v Kostin
H
7:00 pm
v Van Huyse
C
P. Kostin
Team P. Kostin in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Cook
E
7:00 pm
v McCulloch
A
9:00 pm
v Bell
C
9:00 pm
v Rose
G
7:00 pm
v Van Huyse
F
9:00 pm
v Harris
H
7:00 pm
v Crocker
D
T. McCulloch
Team T. McCulloch in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Bell
F
7:00 pm
v Kostin
A
9:00 pm
v Van Huyse
B
9:00 pm
v Harris
E
7:00 pm
v Crocker
G
9:00 pm
v Cook
F
7:00 pm
v Rose
B
B. Rose
Team B. Rose in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Harris
G
7:00 pm
v Bell
D
9:00 pm
v Crocker
A
9:00 pm
v Kostin
G
7:00 pm
v Cook
H
9:00 pm
v Van Huyse
E
7:00 pm
v McCulloch
B
S. Van Huyse
Team S. Van Huyse in A
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Crocker
H
7:00 pm
v Cook
C
9:00 pm
v McCulloch
B
9:00 pm
v Bell
H
7:00 pm
v Kostin
F
9:00 pm
v Rose
E
7:00 pm
v Harris
C
Win 20 Loss 10 Tie 15 Bye 17 Default Win 19 Defaulted 0
 
B
2019 - 2020 Division “B” Skip's Entry - Draw 3
Wed
Feb 5
Thu
Feb 13
Thu
Feb 20
Mon
Feb 24
Thu
Mar 5
Thu
Mar 12
Thu
Mar 19
J. Bond
Team J. Bond in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Danko
D
7:00 pm
v Sylvester
E
9:00 pm
v Reynolds
G
7:00 pm
v Muir
H
9:00 pm
v Fitz
D
7:00 pm
v Rotskas
C
7:00 pm
v Styba
G
S. Danko
Team S. Danko in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Bond
D
7:00 pm
v Styba
H
9:00 pm
v Sylvester
E
7:00 pm
v Reynolds
E
9:00 pm
v Muir
C
7:00 pm
v Fitz
A
7:00 pm
v Rotskas
E
B. Fitz
Team B. Fitz in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Reynolds
C
7:00 pm
v Muir
G
9:00 pm
v Styba
H
7:00 pm
v Rotskas
G
9:00 pm
v Bond
D
7:00 pm
v Danko
A
7:00 pm
v Sylvester
F
D. Muir
Team D. Muir in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Styba
B
7:00 pm
v Fitz
G
9:00 pm
v Rotskas
F
7:00 pm
v Bond
H
9:00 pm
v Danko
C
7:00 pm
v Sylvester
B
7:00 pm
v Reynolds
H
B. Reynolds
Team B. Reynolds in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Fitz
C
7:00 pm
v Rotskas
F
9:00 pm
v Bond
G
7:00 pm
v Danko
E
9:00 pm
v Sylvester
A
7:00 pm
v Styba
D
7:00 pm
v Muir
H
S. Rotskas
Team S. Rotskas in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Sylvester
A
7:00 pm
v Reynolds
F
9:00 pm
v Muir
F
7:00 pm
v Fitz
G
9:00 pm
v Styba
B
7:00 pm
v Bond
C
7:00 pm
v Danko
E
G. Styba
Team G. Styba in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Muir
B
7:00 pm
v Danko
H
9:00 pm
v Fitz
H
7:00 pm
v Sylvester
F
9:00 pm
v Rotskas
B
7:00 pm
v Reynolds
D
7:00 pm
v Bond
G
C. Sylvester
Team C. Sylvester in B
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Rotskas
A
7:00 pm
v Bond
E
9:00 pm
v Danko
E
7:00 pm
v Styba
F
9:00 pm
v Reynolds
A
7:00 pm
v Muir
B
7:00 pm
v Fitz
F
Win 19 Loss 9 Tie 14 Bye 16 Default Win 18 Defaulted 0
 
C
2019 - 2020 Division “C” Skip's Entry - Draw 3
Thu
Feb 6
Thu
Feb 13
Wed
Feb 19
Thu
Feb 27
Mon
Mar 2
Thu
Mar 12
Thu
Mar 19
D. Eto
Team D. Eto in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Mol
B
9:00 pm
v Mitgang
A
9:00 pm
v McMillan
G
7:00 pm
v MacInnes
B
7:00 pm
v Tichonchuk
E
7:00 pm
v Macfarlane
E
9:00 pm
v Russell
C
N. MacInnes
Team N. MacInnes in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Russell
D
9:00 pm
v Mol
C
9:00 pm
v Mitgang
H
7:00 pm
v Eto
B
7:00 pm
v McMillan
F
7:00 pm
v Tichonchuk
G
9:00 pm
v Macfarlane
A
B. Macfarlane
Team B. Macfarlane in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Tichonchuk
A
9:00 pm
v McMillan
B
9:00 pm
v Russell
E
7:00 pm
v Mol
D
7:00 pm
v Mitgang
G
7:00 pm
v Eto
E
9:00 pm
v MacInnes
A
D. McMillan
Team D. McMillan in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Mitgang
C
9:00 pm
v Macfarlane
B
9:00 pm
v Eto
G
7:00 pm
v Russell
A
7:00 pm
v MacInnes
F
7:00 pm
v Mol
H
9:00 pm
v Tichonchuk
B
B. Mitgang
Team B. Mitgang in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v McMillan
C
9:00 pm
v Eto
A
9:00 pm
v MacInnes
H
7:00 pm
v Tichonchuk
C
7:00 pm
v Macfarlane
G
7:00 pm
v Russell
F
9:00 pm
v Mol
D
D. Mol
Team D. Mol in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Eto
B
9:00 pm
v MacInnes
C
9:00 pm
v Tichonchuk
F
7:00 pm
v Macfarlane
D
7:00 pm
v Russell
H
7:00 pm
v McMillan
H
9:00 pm
v Mitgang
D
K. Russell
Team K. Russell in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v MacInnes
D
9:00 pm
v Tichonchuk
D
9:00 pm
v Macfarlane
E
7:00 pm
v McMillan
A
7:00 pm
v Mol
H
7:00 pm
v Mitgang
F
9:00 pm
v Eto
C
M. Tichonchuk
Team M. Tichonchuk in C
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Macfarlane
A
9:00 pm
v Russell
D
9:00 pm
v Mol
F
7:00 pm
v Mitgang
C
7:00 pm
v Eto
E
7:00 pm
v MacInnes
G
9:00 pm
v McMillan
B
Win 18 Loss 8 Tie 13 Bye 15 Default Win 17 Defaulted 0
 
D
2019 - 2020 Division “D” Skip's Entry - Draw 3
Thu
Feb 6
Thu
Feb 13
Thu
Feb 20
Thu
Feb 27
Thu
Mar 5
Thu
Mar 12
Wed
Mar 18
C. Cowan
Team C. Cowan in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Hawkshaw
E
9:00 pm
v Smalley
H
7:00 pm
v Penwell
A
7:00 pm
v Dibello
F
9:00 pm
v Fairley
G
9:00 pm
v Murnaghan
D
9:00 pm
v Epping
C
R. Dibello
Team R. Dibello in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Fairley
H
9:00 pm
v Murnaghan
F
7:00 pm
v Epping
D
7:00 pm
v Cowan
F
9:00 pm
v Smalley
E
9:00 pm
v Penwell
C
9:00 pm
v Hawkshaw
B
J. Epping
Team J. Epping in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Smalley
F
9:00 pm
v Penwell
E
7:00 pm
v Dibello
D
7:00 pm
v Fairley
E
9:00 pm
v Murnaghan
H
9:00 pm
v Hawkshaw
A
9:00 pm
v Cowan
C
G. Fairley
Team G. Fairley in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Dibello
H
9:00 pm
v Hawkshaw
G
7:00 pm
v Murnaghan
B
7:00 pm
v Epping
E
9:00 pm
v Cowan
G
9:00 pm
v Smalley
B
9:00 pm
v Penwell
A
S. Hawkshaw
Team S. Hawkshaw in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Cowan
E
9:00 pm
v Fairley
G
7:00 pm
v Smalley
C
7:00 pm
v Murnaghan
H
9:00 pm
v Penwell
F
9:00 pm
v Epping
A
9:00 pm
v Dibello
B
J. Murnaghan
Team J. Murnaghan in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Penwell
G
9:00 pm
v Dibello
F
7:00 pm
v Fairley
B
7:00 pm
v Hawkshaw
H
9:00 pm
v Epping
H
9:00 pm
v Cowan
D
9:00 pm
v Smalley
D
W. Penwell
Team W. Penwell in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Murnaghan
G
9:00 pm
v Epping
E
7:00 pm
v Cowan
A
7:00 pm
v Smalley
G
9:00 pm
v Hawkshaw
F
9:00 pm
v Dibello
C
9:00 pm
v Fairley
A
B. Smalley
Team B. Smalley in D
Loading Team Members ...
7:00 pm
v Epping
F
9:00 pm
v Cowan
H
7:00 pm
v Hawkshaw
C
7:00 pm
v Penwell
G
9:00 pm
v Dibello
E
9:00 pm
v Fairley
B
9:00 pm
v Murnaghan
D
Win 17 Loss 7 Tie 12 Bye 14 Default Win 16 Defaulted 0
 
E
2019 - 2020 Division “E” Skip's Entry - Draw 3
Thu
Feb 6
Wed
Feb 12
Thu
Feb 20
Wed
Feb 26
Thu
Mar 5
Thu
Mar 12
Mon
Mar 16
S. Broadley
Team S. Broadley in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Sartor
B
9:00 pm
v Dale
C
7:00 pm
v Hawes
E
9:00 pm
v Kelleher
H
7:00 pm
v McGuire
D
9:00 pm
v OHearn
F
7:00 pm
v Reynolds
H
G. Dale
Team G. Dale in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Hawes
A
9:00 pm
v Broadley
C
7:00 pm
v Kelleher
F
9:00 pm
v McGuire
F
7:00 pm
v OHearn
A
9:00 pm
v Reynolds
G
7:00 pm
v Sartor
E
S. Hawes
Team S. Hawes in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Dale
A
9:00 pm
v OHearn
D
7:00 pm
v Broadley
E
9:00 pm
v Reynolds
G
7:00 pm
v Kelleher
B
9:00 pm
v Sartor
H
7:00 pm
v McGuire
F
S. Kelleher
Team S. Kelleher in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Reynolds
D
9:00 pm
v Sartor
A
7:00 pm
v Dale
F
9:00 pm
v Broadley
H
7:00 pm
v Hawes
B
9:00 pm
v McGuire
E
7:00 pm
v OHearn
G
C. McGuire
Team C. McGuire in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v OHearn
C
9:00 pm
v Reynolds
B
7:00 pm
v Sartor
G
9:00 pm
v Dale
F
7:00 pm
v Broadley
D
9:00 pm
v Kelleher
E
7:00 pm
v Hawes
F
M. OHearn
Team M. OHearn in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v McGuire
C
9:00 pm
v Hawes
D
7:00 pm
v Reynolds
H
9:00 pm
v Sartor
E
7:00 pm
v Dale
A
9:00 pm
v Broadley
F
7:00 pm
v Kelleher
G
M. Reynolds
Team M. Reynolds in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Kelleher
D
9:00 pm
v McGuire
B
7:00 pm
v OHearn
H
9:00 pm
v Hawes
G
7:00 pm
v Sartor
C
9:00 pm
v Dale
G
7:00 pm
v Broadley
H
D. Sartor
Team D. Sartor in E
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Broadley
B
9:00 pm
v Kelleher
A
7:00 pm
v McGuire
G
9:00 pm
v OHearn
E
7:00 pm
v Reynolds
C
9:00 pm
v Hawes
H
7:00 pm
v Dale
E
Win 16 Loss 6 Tie 11 Bye 13 Default Win 15 Defaulted 0
 
F
2019 - 2020 Division “F” Skip's Entry - Draw 3
Thu
Feb 6
Mon
Feb 10
Thu
Feb 27
Wed
Mar 4
Mon
Mar 9
Thu
Mar 19
Mon
Mar 23
C. Hamill
Team C. Hamill in F
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Younker Koudys
E
7:00 pm
v Smith
F
9:00 pm
v Lyons
C
9:00 pm
v Parikh
D
7:00 pm
v Stirrett
G
9:00 pm
v Younker Koudys
F
7:00 pm
v Smith
G
P. Lyons
Team P. Lyons in F
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Smith
G
7:00 pm
v Parikh
G
9:00 pm
v Hamill
C
9:00 pm
v Stirrett
B
7:00 pm
v Younker Koudys
F
9:00 pm
v Smith
E
7:00 pm
v Parikh
F
S. Parikh
Team S. Parikh in F
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Stirrett
F
7:00 pm
v Lyons
G
9:00 pm
v Younker Koudys
B
9:00 pm
v Hamill
D
7:00 pm
v Smith
E
9:00 pm
v Stirrett
G
7:00 pm
v Lyons
F
G. Smith
Team G. Smith in F
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Lyons
G
7:00 pm
v Hamill
F
9:00 pm
v Stirrett
D
9:00 pm
v Younker Koudys
C
7:00 pm
v Parikh
E
9:00 pm
v Lyons
E
7:00 pm
v Hamill
G
G. Stirrett
Team G. Stirrett in F
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Parikh
F
7:00 pm
v Younker Koudys
H
9:00 pm
v Smith
D
9:00 pm
v Lyons
B
7:00 pm
v Hamill
G
9:00 pm
v Parikh
G
7:00 pm
v Younker Koudys
E
L. Younker Koudys
Team L. Younker Koudys in F
Loading Team Members ...
9:00 pm
v Hamill
E
7:00 pm
v Stirrett
H
9:00 pm
v Parikh
B
9:00 pm
v Smith
C
7:00 pm
v Lyons
F
9:00 pm
v Hamill
F
7:00 pm
v Stirrett
E
Win 15 Loss 5 Tie 10 Bye 12 Default Win 14 Defaulted 0